• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • CENY SPRZEDAŻY MIESZKAŃ W TRÓJMIEŚCIE 2018

  CENY SPRZEDAŻY MIESZKAŃ II kw. 2018

  Co kwartał będę podawał średnie ceny w oparciu o dostępne analizatory. Podane ceny sprzedaży mieszkań to ceny uśrednione dla poszczególnych miast i dzielnic Trójmiasta. Przywołałem podział mieszkań w zależności od powierzchni. Trochę inaczej jak zwyczajowo, ale w tych zakresach są mieszkania np. 1 i 2 pokojowe (0-35 m²) czy 3 i 4 pokojowe (61-90 m²).
  Prezentowana wartość cen mieszkań służy wyłącznie do celów porównawczych względnie szacunkowych, a ceny mogą odbiegać od średniej w przedziale +10%/-10%. Nie brane były tutaj pod uwagę mieszkania o podwyższonym standardzie jak apartamenty.
  Daje to pogląd gdzie lokują się ludzie mający rodziny, czy młode małżeństwa,  a gdzie np. inwestorzy mogą nabywać mieszkania pod wynajem (temu celowi służą dane o wynajmie mieszkań w innym moim opracowaniu). Istotnym też jest To cena mieszkań w zależności od atrakcyjności ich położenia co ma związek z możliwościami finansowymi poszczególnych nabywców.   POBIERZ RAPORT

  Jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje konkretnego oszacowania swojej nieruchomości prosimy o wysłanie nam krótkiego opisu i lokalizacji na e-mali:  biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl a my przygotujemy taki dokument.
  Opracował: Andrzej Kozłowski
  Doradca Rynku Nieruchomości Komercyjnych
  http://kozlowski-nieruchomosci.pl/
   
   
  Reklama
  Polecane
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.