• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • Ogłoszenie:

  Studia: zarządzanie, logistyka, bezpieczeństwo narodowe

  dodano: 2021.04.21 ważne do: 2021.06.20 wyświetleń: 12
  Szczegóły ogłoszenia:
  Jeżeli interesuje Cię rozwój osobisty i uzyskanie dobrego wykształcenia, mamy ofertę właśnie dla Ciebie!
  Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB) zaprasza na studia licencjackie i magisterskie na kierunkach: zarządzanie, logistyka oraz bezpieczeństwo narodowe.
  Zarządzanie to kierunek studiów, który cieszy się dużą popularnością wśród absolwentów szkół średnich oraz osób już pracujących, które chcą poszerzyć swoją wiedzę.
  Studia licencjackie i magisterskie w zakresie zarządzania zapewniają uniwersalne wykształcenie umożliwiające znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia, awans w hierarchii służbowej i kompleksowe przygotowanie do prowadzenia własnej firmy.
  Studia logistyczne to doskonały wybór zwłaszcza dla osób dysponujących zdolnościami organizacyjnymi i umiejętnościami w zakresie planowania.
  Absolwenci studiów licencjackich na kierunku logistyka mają możliwość znalezienia ciekawej i dobrze płatnej pracy na stanowiskach związanych z planowaniem, organizacją i koordynacją obiegu materiałów i produktów w firmach transportowych, produkcyjnych i handlowych w kraju i za granicą.
  Studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe mają na celu odpowiednie przygotowanie kadr zdolnych sprostać wyzwaniom związanym z zagrożeniami współczesnego świata.
  Studia zapewniają wiedzę teoretyczną w zakresie bezpieczeństwa i umiejętności praktycznego działania w sytuacjach kryzysowych.
  Absolwenci studiów licencjackich i magisterskich na kierunku bezpieczeństwo narodowe mają możliwość zatrudnienia w podmiotach związanych z działaniami na rzecz bezpieczeństwa, m.in. w służbach mundurowych, administracji publicznej i przedsiębiorstwach prywatnych.
  W ofercie Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu znajdują się także studia podyplomowe: Cyberbezpieczeństwo, Zarządzanie nieruchomościami oraz Master of Business Administration (MBA).
  Z pełną ofertą studiów można zapoznać się w witrynie wwsb.edu.pl.
  Zajęcia w trybie dziennym i zaocznym odbywają się w siedzibie Uczelni na Powiślu.
  Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:
  Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
  ul. Smulikowskiego 6/8
  00-389 Warszawa
  tel.: +48 690 890 760
  e-mail: rekrutacja@wwsb.edu.pl
  https://wwsb.edu.pl
  Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!
   
  Kontakt
  WWSB
  ul. Juliana Smulikowskiego 6/8, 00-389 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
  Kontakt
  Telefon: pokaż telefon
  Strona WWW: www.wwsb.edu.pl
  Podziel się:
  Dodawanie komentarza
  Dodawanie komentarza Ukryj formularz
  Captcha
  Przepisz tekst widoczny na obrazku.
  Reklama
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.