Car-coding - Pomoc drogowa 24H Warszawa

O firmie

Profesjonalna pomoc drogowa Warszawa | Car-coding

Znalazłeś się w kryzysowej sytuacji na drodze? A może utknąłeś na podziemnym parkingu? Bez obaw! Car-coding to firma specjalizująca się w branży pomocy drogowej i świadczy swoje usługi na terenie całej Warszawy - całodobowo, 7 dni w tygodniu, przez cały rok nawet w niedziele i święta.

Wezwanie pomocy drogowej pod numerem: +48 888 388 665

Car-coding zapewnia krótki czas oczekiwania na przybycie sprawdzonych fachowców, którzy posługuja się specjalistycznym sprzętem. Dojazd na miejsce zdarzenia nie dłużej niż w ciągu 30 minut gwarantuje szybkie rozwiązanie problemu. Jeśli auto odmówiło posłuszeństwa i nie może kontynuować podróży, Car-coding oferuje holowanie pojazdu lub skorzystanie z lawety i transport pojazdu pod wskazany adres. Konieczne jest wykonanie drobnych napraw na miejscu zdarzenia? Pomoc drogowa Warszawa Car-coding jest do Twojej dyspozycji!
Do usług tej pomocy drogowej należą m.in. 
  • mobilny serwis - drobne naprawy bez potrzeby holowania,
  • usługi holowania,
  • dowóz paliwa na terenie Warszawy oraz wypompowywanie źle zatankowanego paliwa,
  • awaryjne otwieranie i uruchamianie samochodów osobowych i dostawczych,
  • wymiana opon lub naprawa uszkodzeń,
  • wyciąganie pojazdów z trudno dostępnych miejsc,
  • laweta Warszawa.

Więcej informacji oraz pełną ofertę można znaleźć na stronie: https://holcarcoding.pl/
Car-coding to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie. Dodatkowym atutem są usługi transportowe, czyli przewóz pojazdów osobowych zabytkowych na wystawy samochodowe i targi kolekcjonerskie. Laweta pomieści do trzech samochodów jednocześnie, o wadze do 5 ton DMC i 310 cm wysokości. Gwarantuje konkurencyjne ceny, a także wsparcie klientów przy formalnościach związanych ze skorzystaniem z usług pomocy drogowej z OC sprawcy. 

Potrzebujesz pomocy drogowej? Bezpieczeństwo i mobilność to misja firmy Car-coding. Oferta jest dostępna o każdej porze dnia i nocy. https://holcarcoding.pl/
 

Produkty

holowanie Warszawa,
laweta Warszawa,
pomoc drogowa Warszawa,
dowóz paliwa Warszawa,
wymiana koła Warszawa,
awaryjne uruchamianie Warszawa,
mobilny serwis Warszawa.