Impatient Studio Fotograf Filmy Poznań

O firmie

Impatient Studio to agencja fotograficzna z siedzibą w Poznaniu, oferująca szeroki zakres usług fotograficznych dla biznesu i odbiorców indywidualnych. Zespół fotografów realizuje zdjęcia nieruchomości komercyjnych, zdjęcia hoteli, zdjęcia centrów handlowych, zdjęcia sklepów oraz zdjęcia z drona na terenie całej Polski.

Nasz fotograf w mieście Poznań i okolicach wykonuje ponadto zdjęcia biznesowe i indywidualne, zarówno zdjęcia w plenerze, jak i na terenie firmy. Obsługujemy również śluby i wesela. Uwiecznimy Twoje najpiękniejsze chwile na zdjęciach oraz filmie również z wykorzystaniem drona. Do dyspozycji Państwa oddajemy zespół 3 profesjonalistów. Wszystkie usługi fotograficzne oferowane przez Impatient Studio są wykonywane z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić klientom najlepszą jakość zdjęć. Impatient Studio to firma, na której można polegać, jeśli chodzi o wysokiej jakości fotografie biznesowe i nieruchomości komercyjnych oraz sesje ślubne. Zapraszamy do współpracy. Znajdziemy dogodny termin oraz dojedziemy do Twojej firmy lub na uroczystość.

Produkty

Specjalizujemy się w kilku obszarach:
Zdjęcia nieruchomości naziemne i z drona:
- zdjęcia centrów handlowych
- fotografie biurowców, biur, magazynów
- zdjęcia sklepów
- zdjęcia artystyczne Fine Art

Sesje osób:
- fotografia artystyczna i portretowa
- sesje w plenerze
- sesja biznesowa w biurze

Sesje fotograficzne i film ślubny:
- zdjęcia z przygotowań Pary Młodej
- reportaż fotograficzny ze ślubu w kościele lub Urzedu Stanu Cywilnego
- reportaż fotograficzny z wesela
- filmowanie przygotowań Pary Młodej
- filmowanie ceremonii ślubu w kościele lub urzędzie
- filmowanie wesela

Filmy jak również materiał zdjęciowy wykonujemy na aparatach SONY. Obiektywy takich marek jak: SONY, Sigma, Tamron. Akcesoria oświetleniowe marki Godox oraz Newell.Zdjęcia z powietrza wykonujemy z drona marki DJI.