Rolety Kraków Rol-Tex | Moskitiery | Żaluzje | Dzień-Noc | Na Wy

O firmie

Żaluzje | Moskitiery | Rolety Kraków

Firma Rol-Tex specjalizuje się w sprzedaży i montażu osłon okiennych. Oferuje szeroki wybór rolet okiennych, w tym rolety zewnętrzne i rolety wewnętrzne: rolety rzymskie, rolety wolnowiszące, rolety mini, a także nowoczesne rolety dzień-noc w kasecie aluminiowej. W bogatej ofercie Rol-Tex znajdują się również żaluzje drewniane, aluminiowe, pionowe oraz plisy, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Rol-Tex to także szeroka gama moskitier takich jak: moskitiery drzwiowe, moskitiery ramkowe, okienne, rolowane oraz przesuwne. Zapewniają one skuteczną ochronę przed owadami, jednocześnie nie hamując dostępu świeżego powietrza. Moskitiery pozwalają na łatwy i szybki montaż oraz demontaż na ramie okna lub drzwi.

Oferta firmy: https://rol-tex.pl/

Rol-Tex zapewnia konkurencyjne ceny, proponuje najtańsze rolety okienne bez kompromisu co do jakości. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów z atestem, pochodzących od sprawdzonych producentów, co gwarantuje ich długotrwałość. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży i oferuje klientom profesjonalny montaż oraz dopasowanie osłon do specyficznych wymagań każdego wnętrza. Dzięki temu, klienci Rol-Tex mogą cieszyć się osłonami, które chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i wzrokiem sąsiadów, jednocześnie dodając pomieszczeniom estetyki, funkcjonalności i przytulności.
Firma dba o zaspokojenie oczekiwań klientów, oferując szeroki wybór produktów w swojej ofercie. Żaluzje i rolety tekstylne dostępne są w różnych stylach i rozmiarach oraz w bogatej gamie kolorystycznej jak i strukturze materiałów. Bezpłatny pomiar i wycena w mieszkaniach klientów ułatwiają dokładne dopasowanie osłon do okien dachowych i standardowych. Nie musisz kupować gotowych rolet w Internecie czy marketach budowlanych. Niezależnie od wystroju pomieszczenia, jego zastosowania czy metrażu, Rol-Tex podejmie się wykonania osłon okiennych na zamówienie. Montaż rolet, żaluzji i moskitier odbywa się po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem, w dogodnych godzinach.

Siedziba Rol-Tex: https://maps.google.com/maps?cid=3866343593329255436

Możesz osobiście przekonać się o wysokiej jakości produktów Rol-Tex oraz skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Pracownicy firmy pomogą dobrać odpowiednie osłony do Twojego wnętrza. Rolety i żaluzje Rol-Tex spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma chętnie nawiązuje współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami z Krakowa i okolic.

Produkty

- rolety zewnętrzne,
- rolety wewnętrzne: rolety dzień-noc, rolety wolnowiszące, rolety w kasecie aluminiowej, rolety materiałowe, rolety rzymskie,
- żaluzje: poziome aluminiowe, poziome drewniane, pionowe, 
- plisy,
- moskitiery.