• INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ PO SERWISIE
 • CENY WYNAJMU MIESZKAŃ W TRÓJMIEŚCIE 2018

  Wznawiam informacje o wynajmie mieszkań na wtórnym rynku w aglomeracji trójmiejskiej. Podane ceny wynajmu mieszkań to ceny uśrednione dla poszczególnych miast i dzielnic. Przywołałem podział mieszkań w zależności od powierzchni. Trochę inaczej jak zwyczajowo, ale w tych zakresach są mieszkania np. 1 i 2 pokojowe (0-35 m²) czy 3 i 4 pokojowe (61-90 m²).
  Prezentowane wartości cen wynajmu mieszkań służą wyłącznie do celów porównawczy względnie szacunkowych. Nie uwzględniono tutaj poziomu kondygnacji, piwnicy, miejsca postojowego a stan wyposażenia uznano jako standard. Ceny wynajmu mogą odbiegać od średniej w przedziale +10%/-10%.
  UWAGA! W Sopocie szczególnie Dolnym i Górnym brano tylko pod uwagę wyjnajem poza sezonem letnim. W sezonie ceny ulegają znaczącym wzrostom, a to jest odrębny temat do opracowania. POBIERZ RAPORT

  Jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje konkretnego oszacowania swojej nieruchomości prosimy o wysłanie nam krótkiego opisu i lokalizacji na e-mali: biuro@kozlowski-nieruchomosci.pl a my przygotujemy taki dokument.
  Opracował: Andrzej Kozłowski
  Doradca Rynku Nieruchomości Komercyjnych
  http://kozlowski-nieruchomosci.pl/
   
  Reklama
  Polecane
  Zapisz się do newslettera:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.